Łódź- Posiedzenie Zarządu Głównego

W dniu 9 grudnia 2016 roku w Łodzi odbyło sie posiedzenie Zarządu Głównego,  w którym uczestniczyli przedstawiciele naszego Oddziału .

W trakcie Posiedzenia odbyły się szkolenia członków Oddziałowej  Komisji Rewizyjnej . Nasz Oddział na szkoleniu reprezentowali  przedstawiciele OKR Zofia Formella i Ryszard Frelich.

Jednocześnie zespół powołany przez Zarząd Główny  przedstawił propozycje zmian w Statucie i wskazał , że należy zorganizować Zjazd w celu dostosowania obecnych zapisów Statutu do aktualnie obowiązującej  Ustawy - Prawo o Stowarzyszeniach. Zjazd zaplanowano na 12 maja 2017 roku.

Koleżanka z Oddziału Rzeszów omówiła kwalifikacje służby bhp w krajach europejskich. Prezes Zarządu Głównego  podsumowała rok 2016 i przedstawiła zarys planu pracy na rok 2017 , gdzie jednym z elementów działalności będzie Kongres służby BHP.

Na koniec spotkania wręczono wyróżnienia dla najaktywniejszych Oddziałów wśród,  których był Nasz Oddział.  Wyróżnienie otrzymaliśmy za uczestnictwo w organizacji wspólnego z PIP przedsięwzięcia , jakim jest od kilku lat organizowany konkurs na "Najaktywniejszego pracownika  służby bhp" . Jesteśmy jednym w Polsce Oddziałem Stowarzyszenia co taki konkurs od lat przeprowadza.  Nagrodę odebrał Michał Chłopecki.

Oprócz ww. osób Oddział Gdańsk  reprezentowany był przez Małgorzatę Hillar sekretarz Zarządu Oddziału, Katarzyna Małecką   wiceprzewodniczącą GSK i Przewodniczącą Sądu Oddziałowego oraz Marka Nościusz.

Prezes Zarządu O/Gdańsk Marek Nościusz