Akademia Bezpieczeństwa Milwaukee i DNV Cykl III

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników Akademii, wspólnie z Milwaukee zapadła decyzja o przeniesieniu konferencji z 8 lutego na 15 marca 2022r. Wprowadzona zmiana wynika z rosnącego prawdopodobieństwa, że szczyt zachorowań na Covid-19 w Polsce przypadnie właśnie w pierwotnym terminie Akademii. Zachęcamy do uczestnictwa w Akademii Bezpieczeństwa w marcowym terminie. Osiągnij wysoki poziom - jak świadomie i bezpiecznie pracować na wysokości to temat III ego Cyklu Akademii. Zapraszamy na forum wymiany doświadczeń praktyków w zakresie budowania bezpieczeństwa pracy w firmie.


Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników Akademii, wspólnie z Milwaukee zapadła decyzja o przeniesieniu konferencji z 8 lutego na 15 marca 2022r.

Wprowadzona zmiana wynika z rosnącego prawdopodobieństwa, że szczyt zachorowań na Covid-19 w Polsce przypadnie właśnie w pierwotnym terminie Akademii.

Zachęcamy do uczestnictwa w Akademii Bezpieczeństwa w marcowym terminie.

 

 Akademia ma formę regularnych spotkań warsztatowych, które dedykowane są dla pracowników działów BHP, działów zakupów, pracodawców, a także pełnomocników zintegrowanych systemów zarządzania. W trakcie cyklu spotkań przyjrzymy się problematyce doboru środków ochrony indywidulanej, nie tylko z punktu widzenia obowiązujących wymagań technicznych i prawnych, oceny ryzyka, ale również ergonomii i optymalizowania produktywności. Skorzystamy z doświadczenia audytorów wiodących systemów zarządzania bezpieczeństwem, a także specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. 

Dzięki warsztatom uczestnicy:

  • Dowiedzą się jakimi kryteriami kierować się, aby dokonywać optymalnego doboru śoi? 
  • Jakie są obowiązujące wymagania techniczne i prawne, a także planowane zmiany?
  • Jak unikać błędów?
  • Jak efektywnie zarządzać sferą środków ochrony indywidualnej?
  • Będą mieli możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń i budowania relacji z innymi specjalistami w branży.

Wierzymy, że zainicjowane regularne spotkania w ramach Akademii MILWAUKEE i DNV staną się platformą do wymiany doświadczeń praktyków oraz będą miały realny wpływ na budowanie bezpieczeństwa.

Zachęcamy do uczestnictwa w Akademii Bezpieczeństwa w marcowym terminie.

Poniższy link przekieruje Państwa do strony interenowej z aktualnym formularzem zapisu.
https://www.dnv.pl/assurance/rejestracja-milwaukee-dnv-iii.html

 

 

 link do programu Akademii:

https://www.dnv.pl/events/akademia-bezpieczenstwa-milwaukee-i-dnv-cykl-iii-215148

 

 

 

 

 
Do pobrania
Milwaukee DNV.jpg 62 KB JPG