Analiza stanu BHP w zakładzie pracy

Zarząd Oddziału w Gdańsku zaprasza wszystkich członków Oddziału na seminarium szkoleniowe w dniu 21.03.2023 pt. „Analiza stanu BHP w zakładzie pracy”. Seminarium odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku, sala okrągła. Startujemy o godzinie 10:00 Szkolenie będzie prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. To idealna okazja dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje i zwiększyć swoją wiedzę na temat BHP. Zapraszamy wszystkich członków Oddziału w Gdańsku do udziału w seminarium!

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/wfauZdohiojmUmxp8