"Najaktywniejszy pracownik służby BHP"

KONKURS NA “NAJAKTYWNIEJSZEGO PRACOWNIKA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY” 17 listopada 2021 r. w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańska miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach organizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku w latach 2020-2021.


17 listopada 2021 r. w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańska miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach organizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku w latach 2020-2021.

 

Uroczystość była zwieńczeniem etapu regionalnego XXVII i XXVIII edycji konkursu “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, konkursu “Buduj bezpiecznie” konkursu na “Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” oraz na “Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”. W wydarzeniu uczestniczyło wielu znamienitych gości, wśród nich byli m. in. Przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ “Solidarność” w Gdańsku, Przewodniczący Okręgu Pomorskiego Związku Zawodowego “Budowlani”, Prezes Oddziału Gdańskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego, Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza. Naszą organizację reprezentowali Wiceprezes Michał Chłopecki i Sekretarz Małgorzata Hillar. Gospodarzem uroczystości był p.o. Okręgowego Inspektora Pracy pan Mariusz Pokrzywinski, który odczytał list od Głównego Inspektora Pracy pani Katarzyny Łażewskiej – Hrycko.
W konkursie na “Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy” edycja 2020 r. I miejsce zdobył Maciej Romanowicz.

W konkursie na “Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy” edycja 2021 r. I miejsce zajęła Zuzanna Cisło, II miejsce Natalia Gasperowicz-Łepecka oraz Wyróżnienie Waldemar Jastalski.

Koleżankom i Kolegom Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej pracy oraz satysfakcji z wykonywanych zadań.

Do pobrania
20211117_105617_resized.jpg 248 KB JPG