CERTYFIKOWANE SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Zarządu Oddziału w Gdańsku zaprasza Członków Oddziału na wyjazdowe wydarzenie zatytułowane: „CERTYFIKOWANE SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY” Szkolenie odbędzie się w dniach 17 – 18 maja 2024 r. w sali konferencyjnej Hotelu REN, ul. Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański.

Proponujemy szkolenie przygotowane przez renomowaną firmę, poprowadzone przez doświadczonych wykładowców i ratowników w nietuzinkowy sposób - szczegóły w załączonym Programie.

Ponadto, czeka nas wizyta studyjna w Areszcie Śledczym w Starogardzie Gdańskim, ul. Tadeusza Kościuszki 30A w dniu 17 maja 2024 r. [piątek], zbiórka o godz. 8:45. Będziemy mieli niecodzienną okazję poznać specyfikę pracy służby BHP i Służby Więziennej, a także zasady zatrudniania osób osadzonych. Ze względów bezpieczeństwa, udział w wizycie w Areszcie Śledczym ograniczono do 40 osób [decyduje kolejność zgłoszeń].

UWAGA! Uczestnicy wchodzący na teren Aresztu zobowiązani są mieć przy sobie tradycyjny dowód osobisty [e-dowody nie będą honorowane]. Prosimy również o niezabieranie ze sobą na teren Aresztu toreb, plecaków, metalowych przedmiotów, telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych, ponieważ konieczność ich deponowania przed wejściem na teren jednostki penitencjarnej przedłuży procedurę wchodzenia. Ponadto, uczestnicy wizyty studyjnej będą proszeni o wyrażenie zgody na  publikację swojego wizerunku na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Aresztu.

Koszt szkolenia, ceny noclegów oraz wszelkie informacje dotyczące planowanego wydarzenia znajdą Państwo w załączonych dokumentach. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu wraz z wpłatą na konto Oddziału w Gdańsku

ING Bank Śląski 87 1050 1764 1000 0022 6063 2183

oraz w wizycie studyjnej należy kierować do dnia 9 maja 2024 r. poprzez:

link do Formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/HkcK6kAhy93hx98u9

Koszt uczestnictwa w Szkoleniu wraz z całodziennym wyżywieniem [przerwa kawowa, lunch, kolacja] wynosi:
- dla Członków Stowarzyszenia 380 zł,
- osób spoza organizacji 550 zł.
- noclegi [ceny brutto]:
 w pokoju jednoosobowym – 291,60 zł,
 w pokoju dwuosobowym – 180,90 zł/os.,
 w pokoju trzyosobowym – 147,60 zł/os.,
Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do 11:00.
Śniadania w godz. 7:00 – 10:00.
Parking hotelowy bezpłatny. Położenie Hotelu względem dworca kolejowego w Starogardzie Gdańskim w zasięgu 450 m [6 minut pieszo].
Szczegóły szkolenia znajdują się w Programie Szkolenia.

Rezerwacja noclegów w Hotelu REN w Starogardzie Gdańskim odbywa się indywidualnie na hasło "BHP" telefonicznie: nr 58 530 84 00 lub mailem: recepcja@hotelren.pl

do dnia 10 maja 2024 r. Koszt noclegu uczestnicy regulują bezpośrednio z hotelem.

Ze względu na zobowiązania Zarządu wobec Hotelu i Aresztu Śledczego, uprzejmie prosimy o dotrzymanie podanych terminów.

Program szkolenia 17-18.05.2024 r.pdf 248 KB PDF